ACS709LLFTR-20BB-T
UDEL Chips Tech Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ACS709LLFTR-20BB-T
ACS709LLFTR-20BB-T
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)